המלצות


המרכז למימוש זכויות רפואיות

במסגרת עבודתנו עם חברת SEONE שיפרנו משמעותית את יכולת מדידת הפעילות שלנו באתר ומחוצה לו. כמו כן בשיתוף עם חברת SEONE מבוצעת חשיבת אסטרטגית להמשך שימור מגמת השיפור גם בעתיד.
תום אלברנס | מנהל דיגיטל

אוניברסיטת חיפה

במסגרת עבודת השיווק באינטרנט עם חברת SEONE, הצלחנו להגיע ליעדים ולמטרות להם ציפינו ואף מעבר לכך. SEONE מעניקה לנו שירות איכותי ומקצועי ופועלת בסבלנות, במהירות וביעילות.
מיכאל גרוס | ראש ביה"ס למדעי המדינה

ORANGE

SEONE פועלים עבורנו במטרה להוריד את עלויות הפרסום ולשפר את אחוז ההמרה באתר.

שטראוס

יכולת ההתמודדות של חברת הקידום והגמישות במתן שירות לחברה גדולה כמו שלנו גרמו להצלחה. כבר בשלבי התכנון ולאורך כל תהליך הבנייה של האתר, חברת SEONE הייתה מעורבת ותרמה להצלחת הפרויקט. גם לאחר ההשקה החברה המשיכה להפגין מקצועיות ושירות ברמה גבוהה. יחד עם חברת SEONE  קודם אתרנו למקומות גבוהים על פי המטרות השיווקיות שהוגדרו ואשר עזרו לנו להשיג את התוצאות העסקיות אליהן כיונו .
לימור ברנע | מנהלת דיגיטל ומגזרים

eventim

SEONE מקפידה על עמידה ביעדי התקציב, והביאה לעלייה במכירות החברה.
מיקי | סמנכ"ל כספים

בורדו

SEONE הצליחה לקדם את האתר שלנו בסביבה התחרותית ביותר הקיימת בישראל. כלקוחות של החברה שנים רבות , אנו נהנים משירות, מקצועיות ותוצאות טובות לאורך השנים .
עדי בן אבי | מנכ"ל

TIRE CLUB

בסיוע חברת SEONE התמקמנו במקומות הגבוהים תחת מילות המפתח מרכזיות ותחרותיות. העבודה המשותפת מעבר לתוצאות מתבטאת גם בשירות ומקצועיות גבוהים .
מיכאל פורז | מנהל פרוייקטים שיווקיים

ד"ר רענן טל

קידום אינטרנטי הוא עסק לא פשוט: חיפשתי מישהו שיכיר את העיסוק שלי, שיבין את הצרכים המיוחדים שלי, שיכנס לראש של הקהל אליו אני רוצה לפנות. רציתי שיקדמו את האתר שלי בדיוק כפי שאני רוצה, שיתפרו לי חליפה שהותאמה במיוחד בשבילי.
ב- SEONE מצאתי את כל מה שחיפשתי והרבה יותר!

Time Watch

SEONE פועלת עבורנו בשני אפיקים – האורגני והממומן. כחלק מפעילות הקידום האורגנית הצליחה SEONE  לקדם את אתר TIME WATCH למקום הראשון עבור מילת המפתח התחרותית והחשובה לנו ביותר ולשמור על מיקום זה לאורך השנים. במקביל בעזרת אסטרטגיה שיווקית מוצלחת בקמפיין הממומן בגוגל, הביאה SEONE לגידול משמעותי בכמות הלידים מהמכשירים הסלולאריים.
רונן פורת | מנכ"ל

ISLAND

עבודת הקידום ש-SEONE עשתה עבורנו קידמה את האתר שלנו בגוגל לאין שעור.

NaCreo MAN

חברת SEONE עזרה לנו לפרוץ לקהלי יעד חדשים שלא הצלחנו להגיע אליהם קודם. בעזרת SEONE הצלחנו להגדיל משמעותית את המכירות וליהנות מגידול בהכנסות. לאורך כל תקופת עבודתנו המשותפת העניקה לנו יחס אישי ושירות מקצועי ואיכותי.
אבי פרץ | מנכ"ל

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק