הרצאות וכנסים


חברת Seone משווקת ומקדמת עסקים קטנים, בינוניים וגדולים ברחבי הרשת האינטרנטית, החל מבניית אסטרטגיה שיווקית והמשך ביישומה ברחבי הרשת, מנועי החיפוש והרשתות החברתיות. פעילות החברה מתמקדת בכלל אפיקי השיווק והפלטפורמות השונות, ומתאימה לכל לקוח את אסטרטגיית השיווק המתאימה לו וזו שתעזור לו לבלוט מעל פני מתחריו. בשל כך, מוזמנת החברה להרצאות וכנסים רבים ומגוונים, וזאת כדי לחלוק את הידע והכלים שצברה ברבות השנים. להלן מספר הרצאות וכנסים בהם נטלה החברה חלק;

 

12.07.2017 שיווק בדיגיטל

ההרצאה הזכורה ביותר בשנת 2017, הינה ההרצאה שגובשה עבור עולם המעצבים והאדריכלים של חברת חזי בנק. Seone העבירה לקהל המעצבים והאדריכלים, את סך הידע אותו צברה אודות עולם השיווק הדיגיטל. היא הציגה את מכלול הכלים העומדים לרשות המעצבים והאדריכלים ברשת האינטרנט, הציגה את ההבדלים הקיימים בין מנוע החיפוש Google לבין הרשת החברתית Facebook ודיברה על היתרונות והחסרונות בתהליכי השיווק באופן עצמאי.

20170712_103235

21.09.2016 Google ישראל – מקרי בוחן

בשלהי שנת 2016, הציגה חברת Seone כנס משותף עם חברת Google במשרדי Google בתל אביב. בכנס, הוצגו שני מקרי בוחן (קמפיינים פעילים) והודגם כיצד ניתן לשפר את תוצאות הקמפיין בעשרות אחוזים, של כל אחד ממקרי הבוחן ועל ידי כך להביא להצלחה עסקית נרחבת יותר. הכנס נחל הצלחה והצליח לעזור למפרסמים רבים לשפר את הקמפיינים אותם הם מריצים.

IMG_2647

29.12.2016 שיווק ופרסום

הרצאה בנושא "שיווק ופרסום באינטרנט – מה מתאים לעסק שלי", הוענקה בכנס אותו יזמה חברת "זמן אמת" לעסקים קטנים, אשר התקיים בכפר המכבייה. ההרצאה חולקה למספר נושאים, ובהם:

  • ההבדלים בין פלטפורמות החיפוש של מנוע החיפוש Google לבין פרסום ב Facebook
  • התאמת אפיק הפרסום לפלטפורמה הייעודית
  • פרסום אפקטיבי ב- Google
  • פרסום אפקטיבי ב- Facebook
  • פרסום אפקטיבי משולב בשתי הפלטפורמות (Facebook ו- Google)
  • שיווק דיגיטלי נכון – כללי ברזל

הרצאה על קידום דיגיטאלי

 

2009 קריית הממשלה, ירושלים.

הרצאה מרתקת אותה העביר מר יואב מנדלסון בפני אנשי האינטרנט בשירות המדינה. ההרצאה נחלקה לשני חלקים ולוותה במצגת אינטראקטיבית. בחלקה הראשון של המצגת, נפרשו ערוצי השיווק הקיימים ברשת האינטרנט ואלו העומדים לרשות מנהלי האתרים, ובחלקה השני, הוצגו אותן מגמות המסתמנות ברחבי הרשת, תוך מתן טיפים וכלים המאפשרים את המעבר אל עולם האינטרנט-סלולר ברמת השיווק הגבוהה ביותר.

FB_IMG_1480902144545

ההרצאה סומנה כהצלחה וחברת Seone הבטיחה לשוב בשנית ולהרצות על נושאים נוספים, הנוגעים לעבודה היומיות של אנשי האינטרנט ברשות המדינה.

רוצים גם ליהנות מהרצאה מקצועית שלנו בחברה או בכנס שלכם?

התקשרו אלינו ויחד, נתכנן הרצאה סוחפת ומרתקת.

1700-70-90-71

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק