ניתוח סטטיסטי


ניתוח סטטיסטי

ניתוח סטטיסטי – כל הנתונים הנדרשים להצלחה שלכם

תהליך איכותי של קידום האתר, אם דרך קמפיינים ממומנים ואם דרך קידום אורגני, חייב להישען על ביצועי האתר היום, החוזקות שלו והמקומות בהם הוא "מדשדש". רק כך, ניתן לקבוע אסטרטגיית אופטימיזציה – שתעצים את מה שעובד, ותתקן את מה שפחות עובד.

זהו בדיוק תחום ההתמחות של מחלקת הניתוחים הסטטיסטיים ועיבוד המידע ב – SEONE. אנחנו יודעים לקחת את יער הנתונים הנאסף על ידי Google Analytics – ולהפוך אותו לדו"ח ישים, מקיף, קריא, וברור – בנוגע לנקודות שיש לבצע, על מנת לשפר את נתוני האתר ולכוון את תהליך הקידום אל הצלחה מובטחת.

אתר האינטרנט שלכם – זרוע שיווקית רבת עוצמה

חשבו על שיווק בלי גבולות… שיווק שיש לו אפשרות להגיע לאזורים הקרובים והרחוקים אליכם פיזית, לדוברי שפות אחרות, למתעניינים בפעילותכם בזירה הבין לאומית, ועוד…

חשבו על שיווק המאפשר תהליך מכירות ושירות זול, ללא צורך בעמדות פיזיות ומוכרנים. בקיצור – חשבו על אתר אינטרנט, שעובד.

אתר האינטרנט שלכם הוא כלי שיווקי ומכירתי רב עוצמה, שיאפשר הגדלה מאסיבית של קהל הלקוחות שלכם, גם מחוץ לאזורי הפעילות הטבעיים שלכם.

כל מה שאתם צריכים לדאוג לו הוא – לשיווק אינטרנטי נכון של האתר, כך שיגיע אל קהלי לקוחות פוטנציאליים נוספים, ובשטח – יגדיל את מעגל הלקוחות, העבודות, וההכנסות של הארגון.

איך עושים את זה? – ראשית חוכמה, עובדים עם נתונים. לומדים – מי הם הלקוחות שלכם ומה הם מחפשים? כיצד יענה האתר שלכם בצורה המיטבית על השאלות שהלקוחות שואלים, ואיך ביצועי האתר כיום אל מול ביטויי מפתח רלוונטיים? מה אפשר ללמוד מהמתחרים שלכם בעולם הדיגיטל, ומה תהיה אסטרטגיית שיווק רווחית?

בדיוק לשם כך – אתם צריכים אותנו בפינה שלכם. צוות האנליטים של SEONE שואב ממנוע איסוף הנתונים של גוגל (Google Analytics) את כל נתוני האתר והופך אותם לדו"ח מסכם במבנה מנצח, ובו כל הנתונים החשובים – מרוכזים בצורה קריאה ומתעדכנים באופן שוטף לאורך העבודה שלנו ביחד.

מה תמצאו בניתוחים הסטטיסטיים של SEONE?

ניתוח הסטטיסטי של האתר שלכם מבוצע על ידי מחלקת המחקר והפיתוח של SEONE – מחלקת מקצוענים אשר מכתיבה את אסטרטגיות הקידום ובניית הקמפיינים לשיווק עבור כל לקוחות החברה. בדו"חות ירוכזו כל הנתונים הנדרשים על מנת להבין מה מצב האתר כיום, מה הן חזקותיו ומה הם האתגרים העומדים בפניו. הנה כמה מן השאלות, שנוכל לקבל עבורן תשובות, באיסוף הנתונים וניתוחם:

 • כמה גולשים מבקרים באתר שלכם?
 • מהם נתוני הגולשים באתר שלכם? מה המגדר הפופולארי בין הגולשים? מה אזור המגורים שלהם? האם נתונים אלה מתאימים לנתוני הלקוחות הפוטנציאליים שלכם?
 • אילו תכנים באתר נצפים בתדירות גבוהה? אילו תכנים נצפים בתדירות נמוכה?
 • דרך אילו ביטויי מפתח הגיעו הגולשים, שהם לקוחות פוטנציאליים, מתוצאות החיפוש אל האתר שלכם?
 • מה אפשר ללמוד מאתרים מתחרים בתחום שלכם?

מה אפשר לעשות עם כל המידע הזה?

אנחנו יודעים שלא כל בעלי האתרים נהנים מ"שקיעה" בתוך ים של נתונים – לכן, תמצאו בדו"ח שלנו את כל השורות התחתונות – באופן קריא וברור. ביחד עם זאת – הניתוח המקיף של ביצועי האתר, המרכז שפע של נתונים משמעותיים, כולל דפים להשקיע בהם ולשפר אותם וביטויי מפתח שחשוב לקדם – מאפשר העמקה בנתוני האתר ויענה על כל צורך של כל משווק, מקדם, או פלטפורמה לפרסום אתרים.
בנתונים תמצאו התייחסות מפורטת למידע חשוב שיסייע לכם:

 • להבין מי העמודים ה"כוכבים", הפופולאריים, המתפקדים היטב באתר, אלה שצריך להעצים
 • להבין מי הם העמודים החלשים באתר, אלה שמהם הגולשים עוזבים את האתר, אלה שצריך להוסיף בהם עניין
 • להבין איך האתר שלכם מתפקד בביטויי חיפוש שונים, ובאילו ביטויי חיפוש חשוב להשקיע
 • להבין מה אחוזי ההמרה של האתר, והאם ביחס לכמות הגולשים באתר, רמת הפניות מהאתר היא סבירה
 • להבין מה הגולשים שלכם מחפשים באתר, ולהציע ידע רוחבי ומעמיק בתחומים חזקים, על מנת להעשיר את כמות הלקוחות הפוטנציאליים שמוצאים עניין באתר
 • ובשורה התחתונה -להצביע על שינויים שיאפשרו שיפור מיקומים בתוצאות חיפוש, הגדלת נפח הגולשים באתר – ומכאן גם הגדלה של המכירות דרך הפונים מן האתר.

SEONE – הופכים נתונים להצלחה!

שלב ניתוח הנתונים הסטטיסטיים, הוא משמעותי לקביעת צעדי הקידום והשיווק של האתר. חשוב לנו שתדעו שאנחנו ב – SEONE, ערוכים להציע לכם הרבה יותר מאשר רק ניתוח סטטיסטי מתקדם. צוות הקידום והשיווק שלנו, ישמח לסייע לכם בכל תהליך של קידום או שיווק באינטרנט – על מנת להפוך את נתוני האתר שלכם להצלחה. פנו אלינו עוד היום – וקבלו הצעת מחיר לעבודה משותפת!

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק