פיטנגו השקעות


פיטנגו השקעות החלה בפעילותה בתחילת 1994, ומנהלת מגוון של תיקי השקעות לפי מדיניות ההשקעות הנקבעת לפי בחירת כל לקוח עבור התיק שלו. בניהול פיטנגו השקעות תיקי השקעות פרטיים ומוסדיים, החל מתיקים סולידיים לחלוטין, ועד תיקים עם אחזקה גבוהה במניות.
לבית ההשקעות פיטנגו לקוחות ששמם ידוע במשק הישראלי, כולל לקוחות שהם בעצמם בעלי ותק וידע בפעילות בשוק ההון.

מאז תחילת פעילות פיטנגו בית השקעות, מספר גדול של לקוחות מתמידים לאורך כל השנים, תוצאה של טיב ניהול ההשקעות והשירות במצבי שוק משתנים.

מנהלי פיטנגו השקעות הם שני בעלי החברה:

יורם דוז'י, B.A בכלכלה ו-M.B.A במנהל עסקים, עם התמחות במימון וחשבונאות. מנהל תיקי השקעות מאז שנת 1991. בתפקידו האחרון לפני הצטרפותו לפיטנגו היה דוז'י מנהל בית ההשקעות ספנות ניהול ניירות ערך – חברה לניהול תיקי השקעות מקבוצת בנק הספנות.

יאיר קרן, B.A בכלכלה, דיפלומה במנהל עסקים. מילא בתקופה של למעלה מ-20 שנים תפקידים שונים בניהול כספים בחברות מובילות במשק, מאז שנת 1994 עוסק במסגרת פיטנגו בניהול השקעות עבור לקוחות.

בשונה מהמקובל בחברות ניהול תיקי השקעות, בבית ההשקעות הותיק פיטנגו השקעות, הפועל כבוטיק לניהול השקעות, בעלי החברה הם המנהלים בפועל של תיקי הלקוחות.
בזכות הניסיון הרב והמוטיבציה הגבוהה , מגיע בית ההשקעות פיטנגו להישגים טובים בניהול ההשקעות הפיננסיות – לשביעות רצון הלקוחות ולטובת המשך הצלחתה של פיטנגו.

pitango

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק