צוות SEONE


Yoav

יואב מנדלסון (MBA) | מנכ"ל

מנכ"ל החברה משנת 2008 ובעל ניסיון רב מאד בתחום (ניסיון של למעלה מ–15 שנה). את הידע הרב ויכולותיו השונות בתחום המדיה והשיווק באינטרנט רכש יואב במהלך לימודי התואר הראשון והשני במנהל עסקים, בהם המתמחה בשיווק ובמערכות מידע. במשך קרוב ל-10 שנים, בין השנים 1998 ועד שנת 2008, שימש יואב בתפקיד בכיר בחברת אורנג', הן כמנהל תחום השיווק באינטרנט והן כמנהל אתר החברה.
יואב, בוגר יחידה מובחרת בצנחנים, נהנה לבלות בשעות הפנאי שלו בספורט ובעיקר בפעילות גופנית מאתגרת, כמו רכיבת אופני הרים, המתבצעת בקבוצה. יואב נשוי ואב לשלושה ילדים.

Lea

לאה אוחיון | מנהלת מכירות

לאה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמנהל עסקים. נשואה ואמא לשני ילדים. לאה יוצרת את הקשר הראשוני עם כל מתעניין ומתעניין לפני שהוא הופך ללקוח מרוצה בחברה. המוטו שלה: יחסים מעל הכל – הזכות לכבוד והחובה לכבד!

Natalie

נטלי בן נטע | מנהלת לקוחות

נטלי סיימה בהצטיינות תואר בפסיכולוגיה עם חטיבה בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה. כבר במהלך הלימודים התעניינה בתחום קבלת ההחלטות וכעת מיישמת את הידע שרכשה בניהול קמפיינים בפייסבוק ובקידום אורגני וממומן בגוגל. נטלי אוהבת מושבעת של חתולים ומשתדלת לעזור לחברים על ארבע בכל הזדמנות. בזמנה הפנוי אוהבת לטייל ולבקר במסעדות – אם אתם זקוקים להמלצה, פנו אליה ולא תתאכזבו.

Moran

מורן קפלן | מנהלת לקוחות

מורן בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול עם התמחות בדיגיטל ועיתונות משודרת, ובוגרת לימודי תעודה של מולטימדיה ותלת ממד. בחברה מורן מבצעת SEO ומנהלת קמפיינים ממומנים ב- Google ו- facebook. מורן מאמינה שנתינה היא חלק בלתי נפרד מהחיים ומתנדבת בעמותת "אח בוגר, אחות בוגרת ישראל". בזמנה הפנוי אוהבת לעשות ספורט, לערוך וידיאו, לראות סרטים וסדרות ובעיקר להיות עם אנשים.

Liron

תמיר כהן | מנהל לקוחות

תמיר לומד מנהל עסקים ובעבר שימש בחברת SEONE כמנהל קידום OffSite.
במסגרת תפקידו בחברה כיום, תמיר עוסק בתחום ה-SEO וקמפיינים ממומנים ב- Facebook  ו- Google.
תמיר מאוד אוהב בעלי חיים ומתעניין בצילום. בזמנו הפנוי, אחת ההנאות הגדולות מבחינתו היא שמיעת מוסיקה.

Baruch

ברוך סעדה | מנהל קידום OffSite

ברוך בעל תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת אריאל  עם התמחות בתקשורת דיגטאלית.
בחברה ברוך אחראי על שיתופי הפעולה ועל הקידום האורגני. בזמנו הפנוי ברוך אוהב לעשות ספורט ולקרוא ספרים.
ברוך מאמין ששיתוף פעולה ועבודה קשה הם המפתח להצלחה!

Lilach

לילך מיכאל | מנהלת תוכן

לילך הינה מנהלת תוכן בחברה מזה כשנתיים. הינה בוגרת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן.
לילך מאמינה ששיתוף פעולה והעלאת רעיונות בין חברי הצוות הינם מפתח להצלחה ומנוף לשינוים חדשניים תמידיים. בין תחביביה של לילך נמנים ספורט ובעלי חיים.

Maayan

מעין הולט | מנהלת משרד

מעין בוגרת אוניברסיטת אריאל לתואר ראשון בתקשורת עם התמחות ברדיו וחטיבת ניהול. מעין מאמינה שכל יום צריך לעשות לפחות מעשה טוב אחד, והמוטו שלה הוא: "תמיד תהיה מי שאתה כי שאר האנשים כבר תפוסים". כבת מזל מאזניים היא סקרנית ושואפת לשוויון, הרמוניה ולצדק. אם תגיד לה מה התאריך לידה שלך היא תוכל לספר קצת על עצמך.

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק