צוות SEONE


Yoav

יואב מנדלסון (MBA) | מנכ"ל

מנכ"ל החברה משנת 2008 ובעל ניסיון רב מאד בתחום (ניסיון של למעלה מ–15 שנה). את הידע הרב ויכולותיו השונות בתחום המדיה והשיווק באינטרנט רכש יואב במהלך לימודי התואר הראשון והשני במנהל עסקים, בהם המתמחה בשיווק ובמערכות מידע. במשך קרוב ל-10 שנים, בין השנים 1998 ועד שנת 2008, שימש יואב בתפקיד בכיר בחברת אורנג', הן כמנהל תחום השיווק באינטרנט והן כמנהל אתר החברה.
יואב, בוגר יחידה מובחרת בצנחנים, נהנה לבלות בשעות הפנאי שלו בספורט ובעיקר בפעילות גופנית מאתגרת, כמו רכיבת אופני הרים, המתבצעת בקבוצה. יואב נשוי ואב לשלושה ילדים.

Moran

מורן קפלן | מנהלת צוות ומנהלת לקוחות

מורן בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול עם התמחות בדיגיטל ועיתונות משודרת, ובוגרת לימודי תעודה של מולטימדיה ותלת ממד ולימודי תעודה של חווית משתמש UX. בחברה מורן מנהלת את צוות מנהלי תיקי הלקוחות, מבצעת SEO ומנהלת קמפיינים ממומנים ב- Google ו- facebook. מורן מאמינה שנתינה היא חלק בלתי נפרד מהחיים ומתנדבת בעמותת "אח בוגר, אחות בוגרת ישראל". בזמנה הפנוי אוהבת לעשות ספורט, לערוך וידיאו, לראות סרטים וסדרות ובעיקר להיות עם אנשים.

Tsofiya

צופיה חסון | מנהלת לקוחות

צופיה בוגרת תואר ראשון בחוג לתקשורת במכללת עמק יזרעאל ובוגרת הכשרת מנהלי קמפיינים בגוגל ופייסבוק. בחברה צופיה מקדמת אתרים בגוגל ומנהלת קמפיינים ממומנים ב- Google ו- Facebook.
בזמנה הפנוי צופיה אוהבת לטייל באופניים בטבע עם חברים ולראות סדרות בנטפליקס.

Gilad

גלעד רובין | מנהל לקוחות

גלעד בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש במכללה האקדמית תל חי, ובוגר הכשרת מנהלי קמפיינים בדיגיטל עם הסמכה של גוגל אדוורדס.
בחברה גלעד מבצע SEO ומנהל קמפיינים ממומנים ב Google ו- Facebook.
בזמנו הפנוי אוהב לבלות עם חברים, לטייל בטבע, לצפות במשחקי ספורט ובעיקר להיות עם בני משפחתו.

Tomer


תומר פנחסוב | מנהל לקוחות

תומר בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה מנהל עסקים וניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת בן גוריון ובעל תעודת הסמכה למנהלי קמפיינים בדיגיטל עם התמחות ב- Google ו-Facebook. תומר הוא אילתי מושבע שמקפיד כל חודש לבקר בעיר השמש הנצחית. בשעות הפנאי עסוק בלמיין מוסיקה לתיקיות בYoutube, לקרוא עובדות לא חשובות ולגדל כלבה שמגיעה כשקוראים לה.

Lilach

לילך מיכאל | מנהלת תוכן

לילך הינה מנהלת תוכן בחברה מזה כשנתיים. הינה בוגרת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן.
לילך מאמינה ששיתוף פעולה והעלאת רעיונות בין חברי הצוות הינם מפתח להצלחה ומנוף לשינוים חדשניים תמידיים. בין תחביביה של לילך נמנים ספורט ובעלי חיים.

Maayan

מעין הולט | מנהלת משרד

מעין בוגרת אוניברסיטת אריאל לתואר ראשון בתקשורת עם התמחות ברדיו וחטיבת ניהול. מעין מאמינה שכל יום צריך לעשות לפחות מעשה טוב אחד, והמוטו שלה הוא: "תמיד תהיה מי שאתה כי שאר האנשים כבר תפוסים". כבת מזל מאזניים היא סקרנית ושואפת לשוויון, הרמוניה ולצדק. אם תגיד לה מה התאריך לידה שלך היא תוכל לספר קצת על עצמך.

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק