קידום ממומן – פרסום בגוגל


רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לפעולות פרסום בגוגל? רוצים להבטיח לעצמכם קמפיין ממומן בעל יחסי המרה גבוהים במיוחד? זה הזמן להכיר את כל הפתרונות היצירתיים של חברת SEONE בתחומי קידום ממומן בגוגל!

בחברת SEONE, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות קידום ממומן בגוגל המיועדים לכל סוגי העסקים ולכל נותני השירות. פתרונות הקידום הממומן שלנו מבוססים על כל אחד מהיתרונות הנלווים לפעולות פרסום בגוגל, והם מאפשרים גם לכם ליהנות בין היתר מ:

  • פילוח קהלי היעד והגעה לקהל הרלוונטי בלבד
  • הגברת תנועת הגולשים לאתר הבית שלכם
  • תכנון תקציבי המאפשר לכם לשלוט באופן מקסימלי בעלויות הקמפיין
  • הפעלת קמפיין רימרקטינג

קידום ממומן בגוגל – תהליך העבודה

על מנת למקסם בעבור כל אחד ואחת מכם את תוצאות הקמפיין הממומן בגוגל, אנו בחברת SEONE, מעמידים לרשותכם חבילת קידום ממומן בגוגל אטרקטיבית במיוחד. חבילה זו מבוססת על ניסיון רב שנים בקידום אתרים ברשת, והיא מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו הכוללים בין היתר:

  • עריכת מחקר מקיף אודות מילות וביטויי המפתח המותאמים לאופי הפעילות העסקית שלכם.
  • ניהול תקציב בהתאם למסגרת התקציבית העומדת בפניכם.
  • יישום הליכי אופטימיזציה לצורכי הקידום הממומן.
  • ניסוח מודעות טקסט המותאמות לאופי קהל היעד אליו אנו פונים.
  • ניהול הקמפיין הממומן באמצעות דו"חות סטטיסטיים המאפשרים לנו לייעל ברמה השוטפת את הצלחת הקמפיין!

חשוב שתדעו: אנחנו בחברת SEONE פועלים כשותף מוסמך של GOOGLE ADWORS, וזאת לאור הניסיון המקצועי והמוכח שלנו בהפעלת קמפיינים ממומנים במסגרת פרסום בגוגל.


עדיין שואלים את עצמכם מהו קידום ממומן וכיצד הוא עובד?

אז מה הכוונה בקידום ממומן בגוגל? מדובר במודעות הפרסומת המופיעות בדפי התוצאות של מנועי החיפוש, בדרך כלל מעל או לצד תוצאות החיפוש הרגילות ובפורמט הדומה להן מאוד. באופן בסיסי, כמפרסמים בגוגל, יהיה עליכם לבחור כמה מילות מפתח שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם עשויים לחפש במטרה למצוא את המוצר או השירות שאתם מציעים, וליצור מודעה שתופיע בתוצאות החיפוש העולות עבור אותן מילים.

אבל מכאן העסק מסתבך, וזאת מכיוון שלרוב אתם אינכם המפרסמים היחידים שמעוניינים להציג את הפרסומות שלהם למשתמשים שמחפשים את מילות המפתח הללו – חברות מתחרות מעוניינות גם הן באותה החשיפה. על מנת לקבוע אילו מהמודעות יוצגו בתוצאות החיפוש, יצרה גוגל שיטה של מכרז, בה מפרסמים שונים מגישים הצעות למחיר שיהיו מוכנים לשלם עבור כל פעם שמשתמש מקליק על המודעה שלהם- שיטת תשלום הנקראת pay-per-click (PPC). כמו במכרז רגיל, גם כאן – ככל שהצעת המחיר שלכם לקליק גבוהה יותר כך גובר הסיכוי שהמודעה שלכם תהיה זו שתופיע בסופו של דבר בדף תוצאות החיפוש. עם זאת, שלא כמו במכרזים רגילים, גוגל לוקחת בחשבון משתנה נוסף בבחירת המודעה המנצחת, רכיב הנקרא "ציון איכות", או "quality score".

ציון האיכות

גוגל חותרת תמיד לספק למשתמשיה את חוויית השימוש הטובה ביותר, ולכן גם כשמדובר בפרסומות היא אינה מסתפקת בקבלת ההצעה הגבוהה ביותר, אלא בוחנת את מידת הרלוונטיות והתועלת שמעניקה כל מודעה מתחרה למשתמש המחפש אחר מילות מפתח מסוימות. בין השאר, מבוסס ציון האיכות על ביצועי המודעות של אותו מפרסם בעבר, ועל הרלוונטיות והאיכות של דף הנחיתה של המודעה שלו. לציון האיכות חשיבות רבה ביותר, והוא משפיע לא רק על עצם היכולת להשתתף במכרז אלא גם על המחיר לקליק, המיקום של המודעה מבין כל המודעות המופיעות בדף ועוד.

כמה עולה פרסום בגוגל?

אחד היתרונות הגדולים של קידום ממומן בגוגל הוא האפשרות להגדיר תקציב יומי עבור כל מודעה. לאחר שהתקציב היומי מוצה, גוגל תפסיק להציג את המודעה שלכם למשך אותו יום, כך שלא יצטברו קליקים נוספים עבורם תצטרכו לשלם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי העלות לקליק של מילות מפתח מסוימות עשויה להיות גבוהה במיוחד (בהתאם למידת הפופולריות שלהן בקרב מפרסמים), ובמקרים כאלה יש צורך בתקציב יומי גבוה יחסית על מנת להגיע לתוצאות.

האם זה מתאים לעסק שלכם?

ברוב המקרים התשובה לשאלה הזו היא כן. כל עוד אתם בטוחים שאנשים אכן מחפשים את המוצר או השירות שלכם ברשת, לקידום ממומן ישנם יתרונות רבים עבור עסקים בכל הגדלים. יחד עם זאת, חשוב להבין שהתחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה, ועל מנת להגיע לקהל היעד הנכון יש צורך ללמוד את המערכת ולהכירה לעומק. לפני שתשקיעו כסף בקמפיין הראשון שלכם, השקיעו זמן כדי להבין כיצד לבנות אותו היטב, או שכרו את שירותיו של איש מקצוע שמתמצא בתחום – כך תבטיחו לעצמכם את התמורה הטובה ביותר עבור תקציב הפרסום שבידיכם.

רוצים לדעת יותר על שירותי הקידום הממומן שלנו? רוצים ליהנות מפרסום ממוקד יותר, דינמי יותר ומקצועי הרבה יותר? זה הזמן ל-SEONE! ליצירת קשר >>

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק