תרומה לקהילה


SEONE דוגלת בתרומה לקהילה ומעורבות חברתית לכל אורך הדרך, במטרה להעניק מיכולתנו המקצועיות לקבוצות שונות באוכלוסיה. התרבות הארגונית בחברתנו מושתתת על מגוון פעילויות התנדבותיות, כחלק אינטגרלי מתוכנית העבודה השנתית.

חברתנו בחרה להיות חלק פעיל מהחברה הישראלית, כך שכל התרומה מתבצעת מתוך אהבה ורצון גדול לנתינה. את תפיסת העולם להיות פעילים בקהילה השריש מייסד החברה – יואב מנדלסון וכל האנשים ב – SEONE נרתמים למשימה ומאמינים כי החשיבות להעניק לאוכלוסיה היא מעלה נעלה.

לתת זה הרבה יותר מלקבל

אין ספק כי חברתנו אינה מלכ"ר והעשייה השוטפת שלנו ביום יום היא למטרת רווח, אך ברצוננו להוציא את הראש מהבועה הפרטית במשרדנו המעוצב ולהסתכל אל החברה הישראלית בגאווה וחיוך. האמונה המלווה אותנו במהלך העשייה וההתנדבות, היא ההנחה שבמידה וכל עסק ואדם פרטי יפנו מעט מזמנם, כך תצמח פה חברה פורייה, מוצלחת ושוויונית.

איגוד סיסטיק פיברוזיס בישראל CF-ע"ר

איגוד סיסטיק פיברוזיס בישראל לוקח חלק פעיל במאבק להצלת הילדים והחולים במחלה לרבות: גיוס תרומות, גיוס מתנדבים, תמיכה במרפאות CF, השתלות, הדרכה וסיוע בפיזיותרפיה וניקוז דרכי הנשימה, סיוע בתרופות, סיוע במאבק למען הכנסת תרופות חדשות לסל הבריאות, יצירת קבוצות תמיכה וסדנאות, יצירת פעולות הסברה והגברת המודעות ושמירה על קשר עם מוסדות מגוונים. אנו ב- SEONE מוקירים את הפעילות באיגוד ונרתמים לסייע בתמיכה ובמאבק לזכויות החולים ב- CF. חברתנו בחרה לסייע לארגון ולנהל עבורו קמפיין ברשת החברתית פייסבוק, במטרה להגדיל את החשיפה ולהגביר את המודעות, הן בקרב האוכלוסיה הסובלת מהמחלה והן בקרב אוכלוסיה שאינה סובלת או קרובה לאדם הסובל ממחלת ה- CF.

הספרייה המרכזית לעיוורים כבדי ראייה ומוגבלים

תפקידה של הספרייה המרכזית היא לפתוח את עולם התוכן לאוכלוסיה כבדת ראייה ועבור מוגבלים. בספריה רשאי כל אדם כבד ראייה, מוגבל או עיוור, להשאיל ספרים מודפסים בכתב ברייל, או כתבי עת מוקלטים וליהנות מחשיפה יעילה ואפקטיבית אל החומרים המודפסים. אנו ב- SEONE מאמינים כי לעיוורים ולמוגבלים יש זכות שווה ליצור גישה נוחה לעולם התוכן על אף מגבלותיהם. חברתנו  בחרה לסייע לארגון לקדם את אתר האינטרנט המייצג אותם ולסייע להם ליצור חשיפה רחבה יותר ברשת האינטרנטית להעלאת המודעות, הן בקרב האוכלוסייה שאינה מוגבלת והן בקרב האוכלוסייה המוגבלת ובני משפחותיהם.

מרכז מיחא

מרכז מיחא מהווה מרכז חינוכי ושיקומי לילדים בעלי לקות שמיעה בגיל הרך. מטרת הארגון היא להוות מסגרת חינוכית שיקומית ולאפשר לילדים לקויי שמיעה לרכוש כלים אפקטיביים לפיתוח התקשורת, לפיתוח השפה ולשוויון הזדמנויות. SEONE מאמינה כי מהרגע בו רוכש ילד לקוי שמיעה, כלים אפקטיביים בשלבים המוקדמים של חייו, כך עתידו והצלחתו מובטחים לו בגילאים בוגרים יותר. SEONE בחרה לשתף פעולה עם מרכז מיחא ולתרום ממקצועיותה ומיומנותה, לקידום פועלה ברשת האינטרנטית וחשיפת המרכז המבורך.

אם גם אתם רוצים לתרום מזמנכם מקצועיותכם או כספכם, היכנסו לארגונים אליהם אתם חשים אהדה ובדקו כיצד גם אתם יכולים לעזור. זכרו, חברה בריאה ושוויונית, היא חברה שמקבלת את השונה והמוגבל.

 

circle01

קידום אורגני

circle02

קידום ממומן

circle03

שיווק ברשתות חברתיות

circle04

ניהול מוניטין

circle05

ניתוח סטטיסטי

circle06

פרסום בפייסבוק