פרסום בפייסבוק


השבוע פורסם כי בארה"ב כבש אתר Facebook את משבצת האתר הפופולארי ביותר, משבצת בה החזיק מנוע החיפוש Google תקופה ארוכה למדי. רשת פייסבוק היא כבר מזמן לא רק רשת חברתית, אלא פלטפורמת פירסום מהמעלה הראשונה שצליחה להילקח בחשבון על ידי כל מנהל שיווק אשר מחשב את חלוקת תמהיל השיווק שלו באינטרנט.

למה הפייסבוק כל כך חשוב ככלי שיווקי?

מסיבה אחת מובהקת: כמעט לכל אחד היום- פרט, חברה או קבוצה- יש פרופיל בפייסבוק, ואל הפרופיל משוייכים נתונים העשויים לסייע לאיש השיווק בבואו לפלח את קהל המטרה שלו. הנתונים יכולים להיות גיאוגרפיים (באיזו מדינה? באיזו עיר?), או נתונים על העדפה (תחביבים, נטיות פוליטיות, נטיות מיניות, קבוצות ייחוס…),

דמוגרפיים (גיל, מין). כל הנתונים הללו נסכמים למשאב יקר ערך למפרסם אשר רוצה לפלח ולהגדיר במדויק פלח שוק, ולאחר מכן לגשת ולהציע הצעת מכר.

איך SEONE יכולה לסייע לכם עם הפייסבוק?

חברת SEONE בחנה ובוחנת לאורך השנים את פלטפורמת פייסבוק, ומתוך כך ביססה מספר מודלים של קידום האתר / המותג / החברה:

1. פעילות ברשתות חברתיות – כאמור, כולם היום ברשת החברתית. זה כבר יותר מרק "אם אתה לא שם, אתה לא קיים". אם אתם רוצים ליצור באזז סביב השקה של מוצר חדש או להעצים קמפיין קיים, אנחנו ממליצים לכם להחיל פעילות ברשת החברתית. הקמת קבוצות או פרופיל ותחזוקו יקנו לכם נוכחות במקום שבו ממילא רובנו נמצאים.

2. פרסום בפייסבוק – ממש כמו פירסום בגוגל, ב YNET או בוואלה!, למה לא לפרסם בשטח מדיה בעל תנועה ממשית? כפי שמיינו בתחילה, ההבדל הוא שפרסום בפייסבוק יתבסס על אותם נתונים שחשוב לנו כבעל עסק לדעת. אנחנו ב- SEONE בוחנים באופן רציף את הקמפיינים שלנו, עושים אופטימיזציה ותיקונים על פי הנדרש, כך שתקציב שמושקע בפרסום לא נזרק לרוח אלא תמיד יגיע אל קהל היעד שלו.

3. פיתוח אפליקציות – אם פעילות ברשתות חברתיות מעניינת אתכם, אנו יכולים לסייע לכם לפתח קונספט לאפליקציה אינטראקטיבית מתאימה. אם כבר יש לכם רעיון לאפליקציה הקטלנית הבאה בפייסבוק, אנחנו נסייע לכם להוציא לפועל את הרעיון.

אם אתם אנשי שיווק ערניים אתם בטח כבר התחלתם להשתמש בפייסבוק כערוץ שיווק, ואתם גם יודעים שככל שהזמן עובר, כוחו של ערוץ זה רק הולך ומתעצם. אם אתם בשלב בו אתם שוקלים את האפשרויות, ומעוניינים להבין יותר טוב איך לנצל נכון את המדיום הזה, הפייסבוק, דברו איתנו:

SEONE שיווק באינטרנט
טל. 0774904030

קריאה נוספתקריאה נוספת

מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בנושא? ליקטנו עבורכם מאמרים נוספים באתר: