תהליך קידום האתר


תהליך עבודת קידום האתרים  במנועי חיפוש:

ניתוח האתר ובדיקת מיקומו במנועי חיפוש

בדיקת מילות מפתח רלבנטיות ומיקומן בתוצאות מנועי החיפוש. בדיקת אתרים מתחרים והחלטה על דרך הפעולה המתאימה לקידום האתרים בגוגל ובמנועי החיפוש השונים.

בחירת מילות מפתח לקידום האתר

ביצוע מחקר מילים מקיף אשר כולל סיעור מוחות עם מיטב מקדמי האתרים והחלטה על המילים המרכזיות לקידום האתר. מילת מפתח טובה לצורך קידום אתרים הנה זאת, שהיחס בין כמות החיפושים בה במנועי החיפוש לבין כמות המתחרים עליה הוא הפוך, כלומר, ככל שיש יותר מחפשים על פחות תוצאות, אטרקטיביות מילת החיפוש עולה .שימוש בתוכנות סטטיסטיות ,ראיונות עם מנהלי האתר והלקוחות הפוטנציאלים מאפשרים לנו לזהות את המילים הרלוונטיות לנו. בחירה נכונה של מילות החיפוש מאפשרת קידום אתרים במנועי חיפוש והגדלת ההחזר על ההשקעה. (ROI)

טיפול בעמודי נחיתה ושינויים בתוכן אתר הרשת

ככל שתהייה קורלציה גבוהה בין מילות החיפוש לתכנים בעמוד אליו הם מפנים, מנועי החיפוש ימקמו את הקישור לעמוד גבוה יותר בתוצאות החיפוש.
לכן, לאחר שאנחנו יודעים, מה מילות המפתח,  אנו נדרשים לטפל בתכני עמודי הנחיתה אליהם מפנות המילים מתוצאות החיפוש.

אופטימיזציה של קוד האתר

כדי שמנועי החיפוש יוכלו לאנדקס את התכנים של אתרך, יש לבנות את האתר על פי סטנדרטים בין לאומיים, אשר מנגישים את התכנים למנועי החיפוש .
לשם כך, יש לבצע בדיקה לקוד האתר ע"י מומחים לבניית אתרים ולהנגשת אתרים למנועי חיפוש.

רישום האתר במנועי חיפוש ובאתרים חברתיים

ביצוע רישום האתר במנועי החיפוש המובילים בארץ ובחו"ל ובאתרים החברתיים המובילים בעולם .

שימור ההישגים ושיפור תמידי

מנועי החיפוש הנם דינאמיים מאוד. אתרי האינטרנט משנים את תכניהם, כמו כן נכנסים ויוצאים מתחרים חדשים. משום כך נדרש מעקב אחר מיקומי המילים בתוצאות החיפוש ,שימור הישגים והגדרת יעדים חדשים .
שימוש בתוכנת Google Analytics מאפשר ניתוח סטטיסטי רב עוצמה להבנת השינויים שחלים באתר ,זיהוי מילות מפתח חדשות ומתן מענה למנהלי השיווק של בעלי האתרים ברשת .

יצירת קישורים לאתרכם מאתרים אחרים

ככל שיש יותר קישורים איכותיים לאתרכם, אשר שייכים לעולם התכנים של אתרכם, עולה מידת החשיבות של אתר הרשת בעיני גוגל באותו נושא .
ב seone  מבצעים מחקר לגבי אתרים רלוונטיים לאותו נושא ואתרים בעלי page rank גבוה. אנו יוצרים עמם קשר לצורך החלפת קישורים הדדית בין האתרים.