אופטימיזציה לקוד האתר


השקתם אתר חדש, השקעתם באפיון, עיצוב ופיתוח, אולם אתם לא מצליחים להתקמם גבוה בתוצאות החיפוש?

ייתכן, שהזחלן של גוגל לא מצליח להגיע לאתרכם, משום שקוד האתר לא נגיש לו .
זחלן- תפקיד הזחלן לאסוף את המידע מאתרכם ולאנדקס אותו בגוגל . את הזחלן לא מעניין, שיש באתר ממשק פלאש מדהים או קישורים מעוצבים יפה ב java scprit , נהפוך הוא עיצובים אלו מקשים עליו להבין את תוכן האתר, וסביר להניח, שהוא פשוט יעבור לאתר הבא. על כן חשוב לדעת, כיצד לבנות נכון את האתר, כדי שיהיה נגיש גם למנועי החיפוש ויראה מעוצב יפה. ביצוע אופטימיזציה לאתר הוא חלק חשוב ומרכזי בתהליך קידום אתרים בגוגל.

שימוש בתגיות META – תגיות המטה מאפשרות לזחלן להבין על מה העמוד מדבר. חשוב ליצור תגיות meta בכל עמוד ועמוד באתרך. תגיות meta הן תגיות html חבויות, אשר מתארות את העמוד. מנועי חיפוש רבים נוהגים לסרוק תגיות אלו, ופעמים רבות נקבע הדירוג בהתאם להן.
מקדם אתרים טוב יודע לנווט את הזחלן לעמודים החשובים לקידום ,לכן חשוב להתאים את ההיררכיה של האתר למטרות הקידום.
לכל אתר יש היררכיה מסוימת, שמתחילה מדף הבית הראשי ומסתעפת לדפים פנימיים יותר ויותר. תכנון נכון של ההיררכיה עשוי לעשות את השינוי מבחינתנו .

חשוב להשתמש בכותרת מתאימה לכל עמוד (title), אשר תתאר באופן מהיר וחד את אשר הנך מציע בכל עמוד ועמוד באתרך . ה – title יהווה פעמים רבות את שורת הכותרת, שתופיע בתוצאות מנוע החיפוש. לפיכך, ככל שהיא תהיה רלוונטית יותר למחפש, כך יגדל הסיכוי, שהוא יבצע לחיצה ויגלוש לאתרך.

מעוניין שנעזור לך למקסם את הקוד באתר?
צור איתנו קשר ונחזור אליך במהרה.