מה הקשר בין מהירות טעינת האתר לקידום האתר בגוגל ?


המהות הבסיסית של כל הליכי קידום אתרים ברשת האינטרנט, היא לחשוף את האתר שלכם בעיני קהל רלוונטי ואיכותי בזמן הקצר ביותר. מהות זו מיושמת באמצעות טכניקות שונות לקידום אתרים, הן באמצעות מנועי החיפוש והן באמצעות טכניקות שונות לשיפור ביצועי האתר.
בתחום שיפור ביצועי האתר, אחד המרכיבים בדירוג טוב יותר של האתר שלכם במנועי החיפוש, הוא היכולת של מנועי החיפוש לקטלג את האתר שלכם כאתר הנטען במהירות, וכאתר המאפשר ללקוח ליהנות מחוויית גלישה נוחה.
אז למה בעצם כל כך חשובה לגוגל מהירות טעינת האתר שלכם?
חווית הגלישה באינטרנט קשורה באופן ישיר לביצועי האתר ואופן תפקוד עלייתו.
שיפור מהירות טעינת האתר צפויה להוריד את ה bounce rate שלכם באתר ,כמות העמודים הנצפים וזמן שהיית הגולש באתר .
מדדים אלו חשובים עבור גוגל על מנת להעריך את איכות תכני האתר ואת שביעות רצון הגולשים מהתכנים .
הקטנת רכיבים- הגדלת מהירות!
אחת הטכניקות המיושמות בהליך קידום אתרים הינה התייחסות כוללת לרכיבי האתר (תמונות, גיליונות עיצוב, פלאש, סקריפ וכדומה). התייחסות זו מאפשרת קידוד נכון של קוד האתר, התאמת הרכיבים לגודל הרצוי למטרות שיפור טעינת האתר, וכמובן, התייחסות רלוונטית יותר להליכי האופטימיזציה בתכני האתר.
שימוש בקודים ישנים של HTML יגדיל את נפח עמוד האינטרנט ויגרום להאטת הטעינה, לעומת זאת, שימוש נכון ומדויק ב-CSS ו-HTML יגביר את מהירות הטעינה ויאפשר לכם ליהנות מאתר מהיר יותר המעניק חוויית גלישה משופרת יותר ללקוח.
אתרים המתבססים על קבצי וידאו ו-אודיו, טוב יעשו אם ידחסו את הקבצים, לרמה המאפשרת המשך גלישה נעימה וידידותית למשתמש. קידום אתרים מתוך ראייה כוללת של צרכי טעינת האתר במהירות גבוהה יותר, תוביל לכך, שתוצאות הקידום יהיו איכותיות יותר, רבות יותר ורלוונטיות הרבה יותר לצרכים העסקיים שלכם.
אנחנו החלטנו לקחת את המשימה הזו ברצינות וחברנו לחברה שמתמחה בצורה מקצועית בשיפור ביצועי מהירות טעינת העמודים .
החברה נקראת software efficens  והיא ביצעה עבורנו ניתוח מעמיק לאתר לפני עבודתם ושיפור מהירות טעינת עמודי האתר שלנו .
את תוצאות עבודתם אתם מוזמנים לקרוא בהפוסט שלהם בנושא .