יש לך אפליקציה לאייפון? אפל מציעה לך את ה iAD לקידום ושיווק


שיווק אפליקציית אייפון

הדרך להצלחתה של אפליקציה היא בדיוק כמו הדרך להצלחה בדיאטה- קל להוריד, קשה לשמור. על אנלוגיה זו אפשר להסביר את האתגר העומד בפני בעלי אפליקציות "קל" לפתח אבל "קשה" לשווק ולהגיע לקהלי היעד הרלבנטיים .

על מנת לסייע למפתחים לקדם את האפליקציות שלהם מציעה אפל ממשק ניהול עצמאי לאפליקציות שמציע למפתחים סט של כלים עצמאיים באמצעותו הם יכולים לקחת שליטה על קידום התוכנה שפיתחו ולייצר לעצמם קמפיינים ייעודיים מדוייקים ככל הניתן לקהל היעד.

לשם כך מציעה אפל את ה iAD  , שירות עצמאי המאפשר למפתחים לקדם את האפליקציות שלהם באמצעות ממשק עצמאי. השלב הראשון הוא כמובן בחירת קהל היעד. לכל אפליקציה קהל יעד רלבנטי אשר הסבירות שיוריד וישתמש בה הוא גבוה יותר. אפל מציעה שתי אופציות לשם כך : automatic targeting במסגרתו אפל עצמה תבצע את פעולת ה targeting עבור המפתח ו manual targeting אשר מאפשרת למפרסם שליטה על הפילוחים של קהלי היעד שלו.

בשלב הבא, כמו בכל קמפיין מקצועי, יש לבחור את הפרמטרים הדרושים: מדינה, מכשירים אליהם מיועד הקמפיין, מין הקהל אשר מיועד להיחשף לאפליקציה,  הגיל שלו וכן תחומי העניין שלו. כל הבחירות מבוצעות בתוך ממשק קל, נעים ואינטואיטיבי אשר הופך את חוויית הקונפיגורציה לקלה ונעימה יחסית.

לאחר שלב תכנון התקציב תתבקשו לגשת לשלב הבא ולשחרר את החלק היצירתי שבכם- תכנון הבאנר. גם כאן מציעה אפל מגוון אפשרויות עיצוב שיקלו עליכם את העבודה ושמציעות לכם את כל השלבים החיוניים ליצירת באנר אטרקטיבי ובעל סבירות גבוהה למשוך קליקים, ועל זה הרי כל העניין…. את עיצוב הבאנרים ניתן לעשות באמצעות שירות ה Iad producer שתאפשר לכם לייצר מודעות שנראות מיליון דולר ושפשוט יעשו את העבודה כמו שצריך.

הקמפיין באוויר? מצוין, עכשיו מגיע שלב המספרים. המערכת מציעה מגוון של דוחו"ת אנליטיים לבדיקת אפקטיביות הקמפיין שלכם ויחסי ההמרה שלו. לא עובד? אתם יכולים לתקן תוך כדי תנועה, בדיוק כמו בצה"ל…

כרגע העבודה עם המערכת Iad workbench (כן, יש לה גם שם משפחה) זמין עבור חנויות ה App store במדינות הבאות: ארה"ב, מקסיקו, אנגליה, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד, יפן, ניו זילנד, אוסטרליה, אירלנד, הונג קונג וטאיוואן .

רוצים להתחיל לבחון את המערכת בעצמכם? אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא. צריכים עזרה ולדעת יותר על אפשרויות קידום האפליקציה שלכם? בשביל זה בדיוק אנחנו פה, דברו איתנו.