כיצד בנייה נכונה של אתר תורמת לקידומו?


כיצד בנייה נכונה של אתר תורמת לקידומו?

מיקום בגוגול הוא כל הסיפור… האפקטיביות של אתר נגזרת ישירות ממיקומו במנוע החיפוש, לכן יש חשיבות מכרעת לבניית אתר המותאם לקידום במנוע החיפוש, אתר שנבנה על ידי מקצוענים הנמנים עם עובדיהן של חברות בניית אתרים. ניתוח השפעת המיקום על האפקטיביות של האתר מוכיח באופן מובהק כי ככל שהאתר ממוקם גבוה יותר כך, בהתאמה, גובר הסיכוי שמספר רב של גולשים ייחשף אליו.

גוגל וכל השאר

גוגל מקדם באופן אורגני אתרים על פי אלגוריתמים שונים. אנשי מקצוע בתחום בניית באתרים יודעים כיצד לבנות את האתר, כך שהוא ייראה וייקרא על ידי גוגל כאתר שמצדיק קידום. החיפוש בגוגל הוא הדרך הטבעית והמועדפת על גולשים רבים להתוודע אל מקורות מידע בכלל ואל אתרים שיווקיים בפרט. המרכזיות של גוגל והעדיפות הברורה שלו על כל מנועי החיפוש החלופיים היא ברורה ומובהקת.

בנייה נכונה היא שילוב של פרמטרים שונים – טכניים, טכנולוגיים ותכניים. כבעל אתר יש לכל אחד אינטרס להעשיר ולהעצים את האתר במידע חיוני ורלוונטי לגולשים, בהטמעת תכנים חדשים, המעניקים ערך מוסף לגולשים ובעיקר הכוונה לביצוע המרה. בשורה התחתונה האתר אמור לעורר, להניע ולעודד את הגולשים בו לעשות מעשה: להשאיר פרטים, להזמין שירות או מוצר, להצטרף אל מועדון חברים ועוד.

בניית אתרים מושכלת

אתר שבנוי היטב מייצר תנועה – ממנו ואליו. הוא מהווה מקור מידע חיוני, הוא מהווה פלטפורמה שיווקית עצמתית ואפקטיבית. הוא מושך מפרסמים המוצאים בו כר נרחב לפרסום. בניית אתרים איכותיים הוכחה זה מכבר כדרך מצוינת לגיוס לקוחות חדשים. אבל על מנת שהאתר ימצה את הפוטנציאל העסקי שלו עליו להופיע במקום גבוה בעמוד הראשון של גוגל, אחרת כל הברכה הגלומה בו עלולה לרדת לטמיון ולהתברר כברכה לבטלה, היות שאם אתה לא שם (בגוגל) אתה נחשב כמי שאינו קיים. רואה ואינו נראה.

המילה הנכונה כתנאי לבנייה נכונה

על מנת להגביר את סיכוי האתר להוות מנוע ומנוף שיווקי איכותי ועצמתי עליו לכלול מלות מפתח רלוונטיות. מרכזיותן של מלות מפתח בתכנית הבנייה מחייבת בחירה מושכלת ומוקפדת שלהן. אנשי מקצוע יכולים לאמוד ולמדוד את מידת האפקטיביות של מילות המפתח ובמידת הצורך לערוך התאמות ושינויים תוך כדי תנועה, כשהאתר באוויר וגולשים נחשפים אליו.

בנייה נכונה היא זו המותאמת לקידום אורגני בגוגל. כאשר אנשי מקצוע של חברות בניית אתרים מתכננים אתר הם מתכננים אותו בכוונת מכוון על מנת שיוכל להשיג את המיטב עבור בעליו. הם בונים אותו על פי הכללים המחייבים הנהוגים בגוגל, מה שמהווה ערובה לאפשרות קידומו הטבעי.

היות שמיקומו של אתר בעמוד הראשון של גוגל הוא בבחינת תנאי הכרחי לקידומו, קיימת הצדקה ואולי אף חובה לכל בעל עסק שרוצה לבנות אתר להתקשר עם אנשי מקצוע מומחים המאומנים ומיומנים בבניית אתרים המתואמים לקידום בגוגל.