גוגל מכריזה כי האינדקס של אפליקציות אנדרואיד נפתח לכולם!


גוגל מכריזה כי האינדקס של אפליקציות אנדרואיד נפתח לכולם!

במהלך חודש יוני 2014, הכריזה גוגל על עדכון חשוב ביותר לתוצאות החיפוש שלה. אם לאתר שלכם יש גם אפליקציה לאנדרואיד, אתם יכולים כעת לחבר את השניים, כך שגולשים המחפשים בגוגל מהסמארטפון שלהם או מהטאבלט, יוכלו למצוא בקלות את האפליקציה שלכם ואת התוכן שלכם.

האפליקציות יימצאו בתוצאות החיפוש, והן יעזרו לגולשים למצוא את התוכן שלכם בקלות רבה יותר, כמו גם לבצע פעולות שונות באמצעות האפליקציה שלכם, לאחר ההתקנה. בתור בעלי אתרים, אתם יכולים כעת להראות לגולשים שלכם את התוכן הרלוונטי להם בזמן הנכון – על ידי חיבור של דפים מהאתר שלכם לחלקים רלוונטיים באפליקציה. אתם שולטים על האופן בו הגולשים שלכם מופנים אל האפליקציה, ומתי הם מופנים אל אתר האינטרנט שלכם.

מאות אפליקציות כבר הטמיעו את יכולת האינדקס הזו. לאחרונה, גוגל הכריזה על מגוון רחב של אפשרויות חדשות אשר מקלות על החיים של בעלי אתרים המתפעלים גם אפליקציה, וההכרזה האחרונה היא ללא ספק החשובה ביותר מבין ההכרזות האלו.

אם תרצו, גוגל יכולה לעשות את הקישור הזה בעצמה. יחד עם זאת, מומלץ לשלוט באופן הדוק יותר על התכנים שלכם, ועל האפשרויות השונות אשר יוצגו בפני הגולשים שמוצאים אתכם בתוצאות החיפוש. חשוב להבין כיצד התהליך הזה מתבצע, וכיצד הוא יכול להועיל לאתר שלכם ולעסק שלכם.

אז אם יש לכם אתר אינטרנט, ואתם מעוניינים להיות בולטים יותר בתוצאות החיפוש, ולהעניק לגולשים שלכם אפשרות נוחה יותר לנגישות לתוכן ולמידע שלכם – השיטה החדשה נועדה בדיוק עבורכם. מדובר למעשה בעדכון נוסף של גוגל לאלגוריתם החיפוש שלה, כאשר המטרה נותרה בעינה – להגיש לגולשים תוכן כמה שיותר איכותי, מקורי, מעניין ורלוונטי. מנגד, גוגל מעוניינת להפחית ממעמדם של אתרים אשר לא מציעים תוכן כזה.

כאשר לוקחים בחשבון שיותר מ-75% מהגולשים מקליקים רק על שלוש התוצאות הראשונות, ורק מעטים מהם טורחים לעבור לעמוד התוצאות השני, ההכרזה של גוגל מקבלת מימד נוסף. זוהי דרך נפלאה לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש, ולגרום לאופן בו אתם מופיעים בתוצאות החיפוש, להיות בולט יותר לעומת המתחרים.