תראו מה שתוכן יכול לעשות


תוכן

התוכן שלכם כגורם קידום

אחד הגורמים המרכזיים שמשפיעים על הקידום האורגני של האתר שלכם במנועי חיפוש (טוב, נו, גוגל…) הוא איכות התוכן שממלא את האתר שלכם. קיימת משמעות רבה עבור כתיבת תוכן לאתרים וחשיבותה לאתר שלכם ,לא רק לאיכותי בעיניי הגולשים אלא גם בעיני גוגל שמחפש בעיקר דבר אחד אחד – רלבנטיות. בנוסף, הוא מעורר עניין אצל הקוראים וגורם לביקורים חוזרים לאתר שלכם (רמז, זה טוב ל seo…) . כולם מרוויחים.

ייצור תוכן איכותי הוא סוגיה בפני עצמה אולם הפעם לא ניגע בה. הפעם ניגע בצד השני של פעילות התוכן- ההפצה שלו. לאחר שמצאתם את הדרך כיצד לייצר את הבלוג הטוב והמעניין ביותר, לכתוב את הסטטוסים המושכים ביותר וכיצד לחבר את הניוזלטר הממיר ביותר נשארה בפניכם משימה אחת מרכזית- הפצה.

הפצת תוכן עשויה להיות משימה לא פשוטה ולעיתים גם סיזיפית. למזלנו, קיימים כיום כלים אשר מהותם לייצר סביבת עבודה עבור משווקים ומסייעים בידם להפיץ את המסרים שלהם בלחיצת כפתור.

כלי שכזה הוא מערכת T-ROO שהוקמה כשירות לעסקים ונותנת בידם כלים להפצת תוכן ברשתות חברתיות, בלוגים וניוזלטרים בקלות ובפשטות. המערכת משמשת

כנתב חכם עבור כל סוגי פריטי התוכן של העסק ומאפשרת לכם להפיץ אותם בצורה קלה ונוחה בלחיצת כפתור.

מחלקת שיווק בלחיצת כפתור

מערכת T-ROO היא פרי פיתוח ישראלי של חברה מצפון הארץ שזיהתה את הצורך ואת הקושי אצל עסקים ופיתחה מערכת שמאפשרת להם להיות חברת השיווק הדיגיטלי של עצמם. משתמשי המערכת יכולים לעשות את הפעולות הבאות:

  1. הפצת תוכן בפייסבוק : הרשת החברתית הגדולה בעולם היא מנוע הקישורים המרכזי כיום באינטרנט ומייצרת תנועה עצומה לאתרים. מערכת T-ROO מאפשרת למשווקים להפיץ את התוכן שלהם לקבוצות פייסבוק רבות על פי תחומי עניין בלחיצת כפתור ולתזמן מסרים. לא עוד קופי-פייסט מייגע אלא שיווק חכם וממוקד.
  2. הפצת תוכן בלינקדאין : לינקדאין היא הרשת המקצועית הגדולה בעולם. בדומה לפייסבוק, ניתן לפרסם את התוכן לקבוצות לינקדאין בקלות ובפשטות תוך הצמדות ועקביות באסטרטגיית התוכן שלכם.
  3. עמודי נחיתה : באמצעות המערכת ניתן לקדם את עמודי הנחיתה שלכם אשר הוקמו על גבי מערכות חינמיות כמו בלוגר. חסכון בכסף והצמדות לפלטפורמות קיימות, פתרון חכם לקידום.
  4. ניולזטרים : שיווק במייל הוא אחד מהכלים בעלי ה ROI (החזר על השקעה) הטובים ביותר בשוק כיום. המערכת מאפשרת לכם לייצר, לתחזק ולדוור תוכן במייל לרשימות התפוצה שלכם.

התוכן שלכם – הקידום שלנו

כל אחד ממנהלי תיקי הלקוחות שלנו יודע : לקוח שמשקיע בתוכן הוא לקוח שקל לנו יותר לקדם אותו. תוכן איכותי ומניע לפעולה עם תפוצה נרחבת הוא כלי נפלא בידי המקדמים ונותן להם יתרון יחסי עצום מול התחרות. אנחנו ממליצים לכל הלקוחות שלנו להשקיע בתוכן שלהם, לייצר אסטרטגיה שתשרת את המטרות שלהם – מיצוב, בידול וקידום על ידי פעילות ברשתות חברתיות ובמייל ולתת ללקוחות שלהם כמה שיותר נקודות מפגש איתם כי תוכן הוא לא רק אמצעי מכירה אלא כלי ראשון במעלה ליצירת הדבר החשוב ביותר עם הלקוח- מערכת יחסים.

ההמלצה שלנו? תשקיעו בתוכן וקדמו אותו. זה יעשה לנו את החיים קלים יותר (מה יש, לא מגיע לנו?)  ולכם התוצאות לטובות יותר .

וכמו תמיד, בכל שאלה אנחנו כאן.