כתיבת תוכן לאתרים איכותית – מדוע ולמה


כתיבת תוכן לאתרים איכותית - מדוע ולמה

רבות כבר נכתב וסופר על התוכן, על חשיבותו, על מנוע החיפוש של Google שמאוד מתעדף תוכן איכותי וכיוצא בזאת, מה שלא נכתב ולא סופר הוא הסיבה האמיתית לחשיבות כתיבת תוכן איכותית לאתרים ובדיוק לשם זה, החלטנו לפרסם מאמר זה ולהעניק לכם מהידע שלנו. אם אתם בעלי אתר או בלוג, הגולשים שלכם חשובים לכם ואתם מבינים את החשיבות העצומה של אתר מקודם ובעל תוכן איכותי, הגעתם למאמר הנכון, הצטרפנו אלינו לקריאה קצרה ונעימה על תוכן, קידום אתרים ומה שביניהם.

גורמים לגולשים להיכנס לאתר ו.. להישאר בו

אין זה סוד כי על מנת להיות גלוי לגולשים, מוטב והאתר יהיה מקודם ויופיע בתוצאות הראשונות. מספר האתרים המופעים בגוגל הוא אסטרונומי ועל מנת להיות האתר שדווקא אליו יכנסו, יש ורצוי להופיע בתוצאות הראשונות ולהיות גלוי. שהרי, אם נהייה כנים, כמה אנחנו בעצמנו גוללים מטה בעמוד התוצאות או חלילה אף עוברים לדף השני והשלישי של התוצאות?.. אין ספק כי קידום אתרים יכול להניב תוצאות מדהימות ובמרבית המקרים – אם לא בכולם, אתר מקודם יזכה לכמות גדולה יותר של גולשים מאשר אתר שאינו מקודם.

אך מה קורה רגע אחרי שהגולש נכנס לאתר?.. הוא מתחיל לשוטט באתר ולחפש את המידע או המוצר אותו ביקש, יש שימצאו ויש שיחליטו לצאת המאתר ולחפש אחר המידע או המוצר באתר אחר. מרבית הגולשים, אומנם מגיעים באופן הד הוקי אך לא מעט מהם מחפשים (לעיתים אף מבלי לדעת) אחר מידע נוסף, למעשה הגולשים צמאים למידע ורשת האינטרנט יכולה לספק להם זאת במספר רב של מקורות. על מנת להצליח להשאיר את הגולש ובעצם "לזכות" בו, יש לספק לו תוכן איכותי, תוכן כזה שיעניין אותו ויצליח למשוך את עיניו הסקרניות. לא קיים בעל אתר המעוניין שהגולש יכנס פעם אחת ולא ישוב ולכן הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרה הנכספת של כניסה חוזרת של אותו גולש, היא להציב ולדאוג כי באתר תבוצע כתיבת תוכן לאתרים איכותית, מסקרנת ומחזירה – וזה רבותיי, הסוד להחזרת גולשים לאתר!

אז בואו נסכם:

כדי למשוך גולשים לאתר בפעם הראשונה – צריך לקדם את האתר ולדאוג שיופיע בתוצאות הראשונות (ועדיף הראשונה) של עמודי תוצאות החיפוש של גוגל.

כדי להחזיר גולשים לאתר – יש להציב תוכן איכותי (ותוכן אינו רק מילים אלא גם ויז'ואל), מסקרן, מושך ומעניק לגולש תמורה לקריאתו.

כתיבת תוכן איכותית חשובה מאוד לכל אתר, הן בפן הקידומי שלו והן בפן של הגולשים. אין זה מספיק להביא את הגולשים בפעם הראשונה, חשוב להשאיר אותם באתר ולגרום להם לחזור בשנית. יישום פשוט של הטעמת תוכן איכותי, יפתור לכם את ה "בעיה" הזו וכך תוכלו כבעלי אתר או בלוג, להיות רגועים ולדעת שהאתר שלכם הוא אתר מקודם, איכותי, מושך וכזה שיגרום לגולשים לחזור אליו שוב ושוב.