למה תוכן איכותי חשוב בקידום האתר שלכם?


כתיבת תוכן איכותי

"התוכן הוא המלך" (Content is King), כתב ביל גייטס בשנת 1996, ומאז ועד היום, כבר 20 שנים, הוא רק הופך יותר ויותר צודק. גם היום, התוכן הוא המלך.

לצד אתר אינטרנט איכותי, נגיש, מזמין, ידידותי, ממותג ונכון טכנולוגית – זה יהיה ללא ספק התוכן, שיקבע כמה מהגולשים שביקרו באתר שלכם היום, יצרו אתכם קשר ויהפכו להיות לקוחות שלכם.

לפניכם – שלושת הסיבות המרכזיות לכך שאתם רוצים תוכן איכותי באתר האינטרנט שלכם.

#1 – התוכן הוא זה שיוביל אתכם למעלה (בתוצאות החיפוש, כמובן)

קידום אורגני נסמך ב- 50%, להערכתנו, על התכנים באתר שלכם (ה- 50% הנוספים מושפעים מהתוכן שאתם מפרסמים באתרי אינטרנט אחרים – OffSite, ה-SEO ובין תקינות הטכנית של האתר).

חלק מהתהליך של קידום אורגני, עוסק בהגדלת הרלוונטיות של האתר שלכם ביחס לביטויי המפתח, על ידי שינוי התכנים בו. אנחנו משנים את התכנים (מה שנקרא "אופטימיזציה של התכנים באתר") ומוסיפים חדשים, על מנת להרחיב ולהעמיק בנושאים הקשורים לביטויי המפתח שהגדרתנו עבור התהליך. כתיבת תוכן שבה משובצים ביטויי המפתח החשובים לארגון, הם המפתח לתהליך מוצלח ויעיל של קידום אורגני.

אם כן, תוכן איכותי שיסייע לקידום האורגני של האתר, הוא בעל המאפיינים הבאים:

  • משובצים בו ביטויי מפתח בפרופורציות מתאימות לחשיבותו של כל ביטוי
  • ביטויי המפתח משובצים בהתאם לחשיבות בכותרות התכנים ובמיקומי מפתח נוספים

#2 – התוכן הוא זה שיביא לכם לקוחות

הביטוי "אחוזי המרה" הוא ביטוי מפתח בכל הקשור ליעילות השיווקית של אתר האינטרנט שלכם. אחוזי ההמרה של כל עמוד הוא היחס בין כמות הגולשים שנכנסים לאתר שלכם, לבין אלה שביצעו פעולה שמוגדרת עבורכם כמטרה (כמו: להתקשר אליכם, לבצע רכישה, למלא טופס, וכדומה). את כמות הגולשים שנכנסים לאתר אנחנו מגדילים באמצעות קידום אורגני – אולם להגדלה של אחוזי המרה וקבלת יותר פניות מהאתר, יהיה אחראי התוכן שבאתר.

אחוזי המרה טובים באתר הם בדרך כלל בין 0.5% ל – 4%, וזה אומר, שעל כל 200 גולשים, יתקשרו אליכם בין לקוח פוטנציאלי חדש אחד לשמונה כאלה.

מה קובע אם זה יהיה רק אדם אחד או שמונה? הנה כמה מאפיינים של תוכן איכותי באתר שלכם, שיגדיל את אחוזי ההמרה:

  • התוכן באתר שלכם צריך להיות נכון תחבירית, ערוך ומוגה
  • התוכן באתר שלכם צריך להיות מקצועי בתחום העיסוק שלכם, גם אם כתב אותו עבורכם כותב תוכן שלא מגיע מהתחום
  • התוכן צריך להיות מחולק לפסקאות, מזמין ונוח לקריאה – גם עבור "הקוראים החדשים" באינטרנט, אלה שמבינים כל מה שיש להבין במאמר – מקריאת הכותרות, רשימות הנקודות, והטקסטים שמתחת לתמונות בלבד
  • התוכן באתר שלכם צריך להיות מניע לפעולה – כלומר המטרה (כפתור "יצירת קשר", מספר טלפון להתקשרות, וכדומה)

#3 – גם המיתוג העסקי שלכם מקבל ביטוי בטקסטים שבאתר

בין אם אתם חברת סטארט אפ צעירה ומגניבה או בין אם אתם ארגון כלכלי המציע שירותים ללקוחות קבועים מאז שנות החמישים – יש לכם סגנון, יתרונות, העדפות, מיתוג, דרך משלכם – ואת אותו הסגנון, שקשה מאוד להעביר במילים, התוכן באתר שלכם צריך לבטא.

כך, מי שיקרא את עמוד ה"אודות" של האתר, צריך לקבל את התחושה בנוגע לאופיו של הארגון, למאפיינים הבולטים שלו וגם לחוויה האישית של אותו הלקוח הפוטנציאלי, לו יפנה לארגון לקבלת שירותיו. באופן הזה, התוכן באתר יעביר בבחירת המילים, בסגנון הכתיבה ובדרכים נוספות את מאפייני המיתוג שלכם, כמו למשל "רציני", "דינאמי", "אמין", "וותיק", "צעיר", "בוטיקי", וכדומה.

אתר האינטרנט שלכם צריך דחיפה קלה כלפי מעלה? פנו אלינו, ונשמח לעזור

חברת SEONE מספקת שירותי שיווק, קידום, ופרסום באינטרנט, בחבילות תפורות אישית לפי צרכי כל לקוח. נשמח לסייע לכם לאתר אסטרטגיית קידום אורגני יעילה, לבצע מחקר ביטויי מפתח, אופטימיזציה לאתר שלכם, ולספק תכנים איכותיים לאתר כחלק מחבילת הקידום האורגני. צרו עמנו קשר, וקבלו הצעת מחיר.