האם קידום אתרים אורגני באמת משתלם? ברור שכן!


האם קידום אתרים משתלם

יש לכם אתר אינטרנט ואתם שואלים את עצמכם האם קידום אתרים אורגני באמת משתלם? התשובה היא כן. קידום זה יספק עבורכם לידים טובים ואיכותיים וישרת אתכם לטווח הארוך. בין שאר היתרונות שלו הוא גם יותר זול ויחסוך לכם כסף רב בפרסום האתר שלכם. במאמר זה נעמוד על היתרונות של קידום אתרים אורגני ולמה הוא באמת משתלם.

קידום אתרים ממומן או אורגני?

קידום ממומן או אורגני אלו הן האופציות הקיימות לקידום האתר שלכם. קידום ממומן –  PPC מתבצע באמצעות גוגל אדס. באמצעות בחירת מילות המפתח לקידום ותשלום עבור קליקים, האתר שלכם יופיע בראש טבלת החיפוש. היתרון הגדול הוא ברור, אתם נמצאים בדף הראשון, אבל אם מדובר בתחום תחרותי במיוחד, כל קליק עשוי להיות מאוד יקר. בתחומים תחרותיים קידום ממומן יכול להגיע אף לאלפי שקלים בחודש! דבר נוסף שיש לשקול הוא קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם. לאנשים יש נטייה לבחור אתרים שמקודמים אורגנית ולא באמצעות קידום ממומן. זה אמנם לא חקוק באבן אך יש להתחשב בכך בתהליך הבחירה של סוג הקידום המתאים. ישנם אנשים שלא אוהבים קידום ממומן ולא יבחרו באתר שלכם בדיוק מהסיבה הזאת.

קידום אתרים אורגני – SEO זו משימה לטווח ארוך. באמצעות טכניקות חשיפה שונות הבנויות על מחקר מילות מפתח ניתן לקדם את האתר שלכם בצורה משמעותית ולהוביל אותו אל ראש טבלת החיפוש.

ישנם אלו החושבים שקידום אורגני לא משתלם בגלל המודעות הממומנות, אך העבודה בקידום אורגני היא לטווח ארוך ודורשת השקעה והתמדה מרובה, אם יש לכם חברת קידום טובה, יהיו לכם תוצאות מהקידום האורגני בפחות כסף מהקידום הממומן באופן משמעותי. חשוב לדעת – קידום אורגני הוא קידום איכותי אשר בנוי על האיכות של התוכן באתר, המקוריות שלו, מבנה האתר, מידת הנגישות שלו ופרמטרים נוספים רבים.

מהניסיון ארוך השנים של SEONE כחברת קידום אתרים אנחנו יכולים להעיד "שבעזרת קידום אורגני, הלקוחות שלנו מקבלים לידים רבים ואיכותיים מהתוצאות האורגניות כמו גם חשיפה רבה יותר של האתר."

איכות היא המפתח לתוצאות מבטיחות

קידום אתרים אורגני הוא קידום איכותי הן מבחינת התוכן והן מבחינת הפורמט של האתר. האלגוריתם של גוגל הפך להיות מתוחכם מאוד עם השנים ורק אתרים בעלי תוכן איכותי ומשמעותי יקודמו באופן אורגני. גוגל מאפשר לכם ליצור רשת של קשרים עם אתרים אחרים איכותיים ולהרחיב באמצעותם את אפשרויות הקידום. קידום אורגני ממוקד מטרה יכול להרחיב עבורכם את מעגל הלקוחות הפוטנציאלי, באמצעות ריבוי של קישורים חיצוניים לאתרים אחרים. החברה שלנו מתמחה בשני סוגי הקידום האורגני העיקריים: קידום און-סייט וקידום אוף סייט. השילוב בין פעולות הנעשות בתוך האתר לבין פעולות חיצוניות המשפרות את הדירוג שלו בגוגל הוא היתרון המובהק של שיטת הקידום האורגנית. בניית אסטרטגיית קידום מובילה מכוונת לאלגוריתם של גוגל יכולה להיות הדרך שלכם להצלחה.